Author: b***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so beautiful colour and perfect also so long🫀🔥🔥🤭
顏色: 多色 | 尺寸: 3m | 2 photo(s)
Price: HK$25.00
1m
2m
3m
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 60W |
| SKU | sw251022831139845405 |
Overall Rating: 4.88/5
Author: b***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so beautiful colour and perfect also so long🫀🔥🔥🤭
顏色: 多色 | 尺寸: 3m | 2 photo(s)
Author: T***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Rẻ đẹp vận chuyển nhanh
顏色: 多色 | 尺寸: 3m | 1 photo(s)
Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good product, fast charging, worth the price
顏色: 多色 | 尺寸: 2m | 3 photo(s)
Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good!
顏色: 多色 | 尺寸: 3m